Drzwi aluminiowe SUPERIAL 800

Niezawodne drzwi aluminiowe SUPERIAL 800 (zewnętrzne) można łatwo dopasować do każdego obiektu i komfortowo użytkować także w trudnych warunkach. Model ten jest projektowany na indywidualny wymiar. Będzie doskonale dopełniał bramę segmentową lub dwuskrzydłową. Do jego produkcji wykorzystano najwyższej klasy materiały i zadbano o to, by oprócz trwałości charakteryzowała go także estetyka. Drzwi dobrze spełnią swoją rolę m.in. w domach jedno i wielorodzinnych, centrach logistycznych, przedsiębiorstwach lub budynkach użyteczności publicznej.
Trwałość

Trwałość

Bardzo solidna konstrukcja drzwi zbudowana jest z profili aluminiowych, ciepłych o grubości ścianki 2mm. Profile są trzykomorowe i posiadają przegrodę termiczną wykonaną z tworzywa. Wysokiej klasy profile i doskonałe wykonanie sprawiają, że produkt ten będzie służył przez lata.

Niezawodność

Niezawodność

Dzięki wyjątkowo trwałej i stabilnej konstrukcji ościeżnicy oraz skrzydeł wykonanych z aluminiowych profili z przykręcanymi zawiasami, drzwi będą skutecznie pełnić swoją funkcję przez wiele lat. Wysokiej klasy materiały gwarantują świetną odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Uniwersalność

Uniwersalność

Model ten łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb oraz wymagań nie tylko wizualnych, ale i funkcjonalnych. W ofercie dostępne są wersje jedno i dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi lub górnymi, modele pełne, przeszklone lub pełno-przeszklone.

Estetyka

Estetyka

Wykończenie z dbałością o każdy detal sprawia, że drzwi wyglądają niezwykle estetycznie w każdym otoczeniu. Można dopasować je do wyglądu bramy segmentowej lub dwuskrzydłowej dzięki zastosowaniu paneli stalowych, lakierowanych na wiele kolorów lub powlekanych okleiną drewnopodobną.

Dopasuj drzwi do siebie

Wypełnienie drzwi

Przetłoczenia paneli segmentowych

Struktury paneli segmentowych

Kolory paneli segmentowych

Wybierz drzwi aluminiowe SUPERIAL 800, jeśli:

  • zależy Ci na najlepszym wykonaniu produktu z wysokiej klasy materiałów.
  • szukasz modelu gwarantującego bezpieczeństwo zamknięcia budynku (drzwi zewnętrzne).
  • potrzebujesz praktycznych i sprawdzonych rozwiązań.

Parametry i opis techniczny


Drzwi SUPERIAL 800 wypełnione są w zależności od potrzeb Klienta: wkładem trzyszybowym, jednostronnie bezpiecznym (grubość wkładu 46 mm), wkładem trzyszybowym, obustronnie bezpiecznym (grubość wkładu 46 mm) lub panelem z blachy gładkiej o grubości 40 mm, lakierowanym na dowolny kolor z palety RAL (obustronnie blacha stalowa z rdzeniem styropianowym) lub panelem segmentowym o grubości 40 mm (obustronnie blacha stalowa z rdzeniem poliuretanowym) dostępnym w wielu kolorach lub okleinach drewnopodobnych. Wszystkie typy wypełnień przymocowane są za pomocą listew przyszybowych. Ościeżnica oraz rama skrzydła drzwi SUPERIAL 800 wykonane są z profili aluminiowych, trzykomorowych o grubości ścianki 1,5 mm. Profile te są ciepłe z przegrodą termiczną wykonaną z tworzywa. Ościeżnica oraz rama skrzydła lakierowane są proszkowo na wybrane kolory z palety RAL.
Każde drzwi produkowane są na indywidualny wymiar Klienta. W zależności od potrzeb drzwi mogą być jedno lub dwuskrzydłowe. Drzwi montowane w otworze za pomocą otworów w ramie lub kotew. Od wewnątrz i zewnętrz na całym obwodzie ościeżnicy oraz ramy skrzydła montowane są 4 rodzaje uszczelek. Drzwi SUPERIAL 800 standardowo posiadają próg aluminiowy. Standardowym wyposażeniem drzwi jest klamka (kilka rodzajów do wyboru) z zamkiem i wkładką i rygle nawierzchniowe. Ponadto drzwi mogą posiadać wyposażenie dodatkowe np. pochwyty, samozamykacz, dodatkowe zamki, naświetla boczne czy górne, okna i inne.