Brama segmentowa przemysłowa
PRO 40 mm

Wśród zalet bramy segmentowej PRO 40mm można wymienić m.in.: bardzo solidną konstrukcję, bezpieczne użytkowanie i niezawodność w każdych warunkach. Model ten świetnie sprawdzi się w budynkach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej lub centrach logistycznych.

Wytrzymałość

Wytrzymałość

Wybierając bramę segmentową PRO 40 mm, wybierasz produkt, który w doskonałym stanie będzie służył przez długie lata. Płaszcz tego modelu wykonano z paneli z blachy stalowej cynkowanej ogniowo i lakierowanej. Sprężyny skrętne kuleczkowane mają wytrzymałość min. 25 000 cykli.

Wygoda

Wygoda

Przemyślane i sprawdzone rozwiązania ułatwiają użytkowanie, dlatego też oferujemy możliwość wyboru ręcznego lub automatycznego sposobu otwierania bramy. Otwieranie ręczne, przy wykorzystaniu kołowrotu łańcuchowego, nie wymaga wysiłku dzięki wałowi napędowemu i sprężynom skrętnym. Za otwieranie automatyczne odpowiada wysokiej klasy napęd dostarczany przez renomowane firmy.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Wiemy, jak ważne jest skuteczne zapobieganie wypadkom, dlatego też każda brama przemysłowa Gros wyposażona jest w niezawodne zabezpieczenia przed opadnięciem bramy w przypadku pęknięcia lin czy sprężyn. Dodatkowo można wyposażyć bramę w zabezpieczenia krawędziowe czy kurtyny optyczne.

Dopasuj bramę do siebie


Przetłoczenia

Struktury

Kolory

Wybierz bramę segmentową PRO 40mm jeśli:

  • Zależy Ci na wytrzymałym produkcie, który może służyć w doskonałym stanie przez lata
  • Potrzebujesz dobrej izolacji termicznej wewnątrz budynku i odpowiedniego wytłumienia hałasu
  • Chcesz zapewnić sobie i swoim pracownikom bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania

Parametry i opis techniczny


Płaszcz bramy przemysłowej segmentowej PRO 40 mm został wykonany z paneli segmentowych o grubości 40mm i wysokości 500 mm i 610 mm dobieranych odpowiednio do wysokości bramy, złożonych z blach stalowych cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych. Wypełnienie paneli to bezfreonowa pianka poliuretanowa. W zależności od typu paneli uszczelka międzysekcyjna znajduje się w ich dolnej lub górnej części.
Brama otwiera się pionowo do góry, pozostawiając wolną powierzchnię w budynku jak i przed nim. Stabilna konstrukcja nośna wykonana jest z prowadnic pionowych i poziomych o grubości 2 mm wraz ze stalowymi dodatkami. Cały obwód bramy jest chroniony przez system trwałych uszczelnień. Model produkowany na indywidualny wymiar.

Przykładowe realizacje