Brama garażowa rolowana STANDARD 77

Brama garażowa rolowana STANDARD 77 to doskonała alternatywa dla bramy segmentowej. Idealnie sprawdza się w budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących czy pomieszczeniach gospodarczych, w których zabudowa wymaga nietuzinkowych rozwiązań lub oszczędzania przestrzeni. Model ten jest obsługiwany niezawodną automatyką i gwarantuje niezwykle wygodne użytkowanie. Można dopasować go do indywidualnych wymagań i potrzeb Klienta.

Kompaktowość

Kompaktowość

Brama garażowa rolowana świetnie sprawdzi się w obiektach o utrudnionych warunkach zabudowy czy też w miejscach gdzie szczególnie zależy nam na oszczędności przestrzeni pod sufitem. Model rolowany otwiera się pionowo do góry, pozostawiając wolną powierzchnię zarówno w garażu, jak i przed nim.

AutomatykaAutomatyka

Model ten jest otwierany wyłącznie automatycznie. Pancerz bramy nawija się na wał nawojowy umieszczony w skrzynce aluminiowej (montowanej na zewnątrz, wewnątrz lub w otworze budynku). Bramę możesz obsłużyć łatwo i bez wysiłku za pomocą pilota bądź stacyjki kluczykowej. W przypadku braku prądu do otwierania służy korba.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Ryzyko wypadków jest maksymalnie ograniczone dzięki takim rozwiązaniom jak fotokomórki, hamulec inercyjny czy zabezpieczenia krawędziowe. Bramę wyposażono także w uszczelki szczotkowo-gumowe w prowadnicach pionowych oraz profil gumowy w dolnym panelu, które zmniejszają utratę ciepła z wnętrza garażu.

Dopasuj bramę do siebie


Profile

[/fusion_text]

Kolory

Wybierz bramę garażową rolowaną STANDARD 77, jeśli:

  • potrzebujesz rozwiązania, które łatwo dopasować do warunków zabudowy
  • chcesz oszczędzić miejsce przed i wewnątrz garażu
  • zależy Ci na wygodnym i bezpiecznym użytkowaniu

Parametry i opis techniczny


Brama garażowa rolowana STANDARD 77 zbudowana jest z pancerza bramy, prowadnic pionowych oraz skrzynki z wałem nawojowym. Pancerz bramy składa się z profili aluminiowych o wysokości 77 mm i grubości 18mm, wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową, zakończony listwą dolną ekstrudowaną. Profile bramy powlekane są lakierami proszkowymi i zakończone aretkami wykonanymi z tworzywa sztucznego.
Brama otwierana automatycznie – pancerz bramy nawija się na wał nawojowy, umieszczony w skrzynce aluminiowej. Otwieranie za pomocą stacyjki kluczykowej lub pilota. Model ten może być zamontowany wewnątrz, na zewnątrz lub w otworze. Brama produkowana na indywidualny wymiar.

Przykładowe realizacje