Brama garażowa dwuskrzydłowa PRESTO

Potrzebujesz niezwykle wytrzymałej i estetycznej bramy garażowej, ale warunki techniczne uniemożliwiają Ci zamontowanie modelu segmentowego lub rolowanego? Brama garażowa dwuskrzydłowa PRESTO marki Gros rozwiąże ten problem. To znany od wielu lat, sprawdzony i niezawodny model w bardzo nowoczesnym designie. Świetnie sprawdzi się w budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących czy pomieszczeniach gospodarczych.

Dopasowanie

Brama produkowana pod indywidualny wymiar i preferencje. Łatwo dopasować ją do architektury budynku. Do wyboru gama ponad 200 kolorów, jak i oklein drewnopodobnych. Wiele przetłoczeń i struktur. Model ten może być montowany w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub kotew.

Wytrzymałość

Niezwykle solidna konstrukcja bramy zbudowana jest z profili stalowych zimnych, bez przegrody termicznej o grubości ścianki 1,5mm i lakierowanych na dowolny kolor z palety RAL metodą proszkową. Standardowo wyposażone w próg stalowy. Skrzydła bramy wypełnione panelem segmentowym o grubości 40 mm. Wysokiej klasy materiały i doskonałe wykonanie sprawiają, że produkt ten będzie służył przez lata.

Udogodnienie

Model dwuskrzydłowy może być otwierany ręcznie (w standardowym wyposażeniu posiada zamek, klamkę, kantrygiel oraz stopki), jak i automatycznie, chroniąc użytkownika przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, np. deszczem czy śniegiem. Brama jest otwierana automatycznie za pomocą ramion przymocowanych do skrzydeł obsługiwanych poprzez napęd zamontowany w garażu pod sufitem.

 

Dopasuj bramę do siebie


Przetłoczenia

 

Struktury

 

 

Kolory

Wybierz bramę garażową dwuskrzydłową PRESTO, jeśli:

  • zależy Ci na jakości, a nie możesz zamontować bramy segmentowej lub rolowanej.
  • szukasz modelu niezwykle estetycznego, który łatwo dopasować do każdego budynku.
  • potrzebujesz rozwiązań, które ułatwiają codzienne użytkowanie bramy.

 

Parametry i opis techniczny


Bramy dwuskrzydłowe PRESTO wypełnione są panelem segmentowym o grubości 40 mm i wysokościach: 500 mm, 555 mm (panel 555 mm dostępny tylko w niektórych kolorach) lub 610 mm dobieranych przez firmę Gros. Panel złożony jest z blach stalowych, ocynkowanych i wypełnionych pianką poliuretanową. Do wyboru szeroka gama kolorów z palety RAL lub oklein drewnopodobnych. W bramie PRESTO panel segmentowy jest przymocowany za pomocą listew stalowych. Od wewnątrz i zewnątrz na całym obwodzie ościeżnicy oraz ramy skrzydeł zamontowanych jest 3 rodzaje uszczelek. Standardowo brama posiada próg stalowy.
Standardowym wyposażeniem bram są: klamka (kilka rodzajów do wyboru) z zamkiem i wkładką, stopki, kantrygiel lub klamka obrotowa z ryglem (w zależności od typu bramy). Ponadto, brama może posiadać wyposażenie dodatkowe. Zasadniczą różnicą między bramą garażową i przemysłową jest siatka wymiarów (bramy przemysłowe można zamawiać o znacznie większych gabarytach) oraz brak możliwość zamontowania napędu elektrycznego w bramach dwuskrzydłowych przemysłowych. Skrzydła mogą być symetryczne lub asymetryczne, otwierają się od 90° do 180° w zależności od sposobu montażu.